Niedroga naprawa zębów na jednej wizycie

Niektórzy mieszkańcy Yumy są niezadowoleni z wyglądu swoich zębów, ale wielu z nich błędnie zakłada, że stomatologia estetyczna jest zbyt kosztowna, aby się nią zajmować.

Oczywiście, całkowita rekonstrukcja jamy ustnej może być kosztowną inwestycją. Rozważ koszt szkoły dentystycznej i podyplomowego szkolenia dla mistrza stomatologii estetycznej. Weź pod uwagę koszty indywidualnego wykonania wielu uzupełnień protetycznych w nowoczesnym laboratorium stomatologicznym. Weź pod uwagę koszty założenia i utrzymania w pełni wyposażonego gabinetu stomatologicznego lub laboratorium.

Zanim jednak zrezygnujesz z poprawy swojego uśmiechu, zapoznaj się z mniej znaną, ale niezwykle skuteczną i niedrogą metodą leczenia stomatologii estetycznej: klejeniem zębów.

Łączenie zębów ma szeroki zakres zastosowań w przypadku nieestetycznych zębów. Za pomocą bondingu można naprawić ząb, który jest uszkodzony, wyszczerbiony, krótki lub przebarwiony. Można nim również naprawić zęby, między którymi są przerwy.

Jak przebiega zabieg nakładania bondingu?

Najpierw ząb zostanie lekko (ale bezboleśnie) oszlifowany, aby ułatwić przyleganie żywicy. Lekarz stomatolog użyje wzornika odcieni, aby określić idealny kolor kompozytu, który będzie pasował do istniejących zębów. Lekarz stomatolog nałoży płynną żywicę kompozytową na ząb, warstwa po warstwie. Następnie ząb zostanie pokryty płynem kondycjonującym, który ułatwia przyleganie.

Po związaniu żywicy jest ona dalej formowana, aby nadać jej dokładny kształt odpowiadający zgryzowi i wyglądowi pacjenta. Laser pomaga w szybkim wiązaniu żywicy w miejscu, gdy ta twardnieje. Procedurę kończy dalsze kształtowanie i polerowanie, jeśli jest to konieczne. Wynikiem jest piękny uśmiech.

Zapraszamy do poznania wspaniałego zespołu w Yuma Family Dentist w Yuma. Zajmujemy się stomatologią ogólną i estetyczną.

Skontaktuj się z Yuma Family Dentist:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ
85365