Fakty na temat wybielania zębów

W The Yuma Dentist podchodzimy do wszystkich potrzeb stomatologicznych z dwóch różnych punktów widzenia - tego, co możemy zrobić w naszym gabinecie w Provo, i tego, co możesz zrobić w domu. Na przykład wybielanie zębów i korygowanie przebarwień można przeprowadzić w naszym gabinecie lub w domu. W gabinecie dostępne są bezpieczne i skuteczne metody rozjaśniania zażółconego lub przebarwionego szkliwa zębów. Metody wybielania w domu są również bezpieczne i skuteczne, a czasami bardziej przystępne cenowo.

Dodatkowo, doradzimy Ci w kwestii wyboru żywności i napojów, które mogą mieć wpływ na Twój wybielony uśmiech. Należy pamiętać o winowajcach przebarwień, takich jak kawa, herbata, tytoń i ostre napoje gazowane. Rozumiemy, że całkowite unikanie tych produktów nie jest łatwą zmianą stylu życia. Nie oczekujemy tego.

Świadomość i ostrożność mogą jednak zrobić wielką różnicę. Przepłukiwanie ust wodą po wypiciu ciemnego lub słodzonego napoju może ograniczyć kontakt zębów z takimi substancjami. Długotrwały kontakt z cukrem może prowadzić do odkładania się płytki nazębnej i kamienia nazębnego, a długotrwały kontakt z substancjami barwiącymi może prowadzić do silniejszego zabarwienia i przebarwień.

Jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem ulepszeń w swoim uśmiechu i stworzeniem bardziej pewnego siebie wyglądu dla swojej kariery zawodowej lub relacji osobistych, skontaktuj się z The Yuma Dentist,

Przyjdź odkryć osobistą uwagę z mini implantami, cierpliwą i stabilną rękę z koronami dentystycznymi, mądrą i dokładną instrukcję dotyczącą stomatologii sedacyjnej. Jeśli chodzi o higienę i zdrowe zęby, jesteśmy gabinetem, który chce Cię widzieć jak najrzadziej. (Nie chodzi o to, że Cię nie kochamy - po prostu chcemy, abyś miał zdrowy uśmiech!) Jeśli widzimy Cię tylko dwa razy w roku na regularnych badaniach kontrolnych, to wykonaliśmy naszą pracę.

Dr Mann zapewnia pełne spektrum usług stomatologicznych, od stomatologii estetycznej do stomatologii rodzinnej do implantów dentystycznych.